Platební podmínky

1)  Při rezervaci ubytování nebo individuální objednávky služeb cestovního ruchu je platba v Kč (dle platného kurzu) ve výši min. 20% na základě rozpisu viz. faktura.   Úhrada musí být provedena do 15ti dnů, jinak rezervace zaniká. V případě, že za zákazníka cestovní služby hradí zaměstnavatel, odborová organizace apod., termín splatnosti je dle vyznačení na faktuře. Pokud faktura nebude uhrazena v termínu splatnosti, rezervace zaniká. Uvedené podmínky neplatí pro cestovní služby zajišťované na poslední chvíli, kdy je úhrada řešena po vzájemné dohodě.

2)  Manipulační a rezervační poplatek činí za jednu objednávku (fakturu a cestovní smlouvu)  500,-- Kč  bez ohledu na počet osob a pobytových dní. Dále je vybírán viz. Všeobecné smluvní podmínky manipulační poplatek ve výši 300,-- Kč za každou změnu objednaných služeb.

 3)  Doplatek zbylé části se uhradí na základě vystavené faktury nejpozději 45 dní před nástupem ubytování nebo se doplatek zbylé části může uhradit hotově v EURO v den příjezdu ve smluvní turistické agentuře nebo vlastníku objektu na základě voucheru. (Platba doplatku při příjezdu se týká pouze ubytování v soukromí u některých vil.)

4)  Platební podmínky u pobytových a poznávacích zájezdů, které jsou zajišťovány cestovními kancelářemi se řídí dle pravidel a podmínek pořádající CK.  Cestovní agentura INFO-TOUR je autorizovaným prodejcem a s CK má řádnou smlouvu o prodeji zájezdů. Zájezdy jsou prodávány za stejnou cenu jako u pořádající CK a zákazník bude o podmínkách bezodkladně informován. Pořádající CK jsou dle zákona 159/1999 pojištěny proti úpadku.

5)  V případě objednání ostatních služeb cestovního ruchu v místě pobytu např. výlety, večeře apod. jsou tyto služby objednány a hrazeny v příslušné turistické agentuře v Černé Hoře.

Cestovní agentura INFO-TOUR, Křižíkova 150/43, 186 00 Praha 8 - Karlín

 

E-mail: info@info-tour.info
Telefon: 284 680 584,   608 213 770

                                     

          Všeobecné smluvní podmínky  
                                                


ZPĚT

Minimální roslišení 800x600x16 bit, doporučené 1024x768x16 bit a vyšší. max 1600x1200
Web Design bY PepeK